Testovací a vývojový inženýr
(m/f/d)

Vaše srdce bije pro automobily, elektroniku a hledáte zaměstnavatele, který Vás podpoří a nabídne Vám kariéru v rychle se rozvíjejícím automobilovém průmyslu? Přejete si pracovat v přátelské firmě s rodinnou atmosférou? Tak to jste u nás správně. Máme pro Vás volnou pozici ve Vývojovém centru Škoda Auto a.s.

Prag
Location(s)
asap
Start date
Vehicle testing
Category
Professional
Entry level
Full Time
Part/Full time

Náplň pracovní pozice

Pro našeho dlouholetého partnera Škoda auto a.s. hledáme do vývojového centra schopného kolegu/kolegyni. Dostanete se k nejnovějším technologiím i k prototypům automobilů, které budou na trhu až za několik let.

Vaším hlavním úkolem bude zajištění nastavení a funkce měřící techniky – dataloggeru, dalších zařízení a náležitostí, která k procesu patří. Datalogger plní podobnou funkci jako černá skříňka u letadla - je umístěn ve vozidle po požadovanou dobu probíhajícího testování a nahrává komunikaci mezi elektronickými jednotkami ve vozidle. Po testování jsou takto nahraná data předána na analýzu a následně vyhodnocována. Zkušenosti si budete předávat s našimi kolegy, se kterými budete denně komunikovat.

Budete se specializovat v následujících oblastech:

  • Správa a nastavení měřící techniky

  • Měření na vozidlových sběrnicích

  • Testování softwaru a hardwaru

  • Úpravy technických schémat

  • Návrhy kabelových svazků

  • Tvorba technických zadání, návodů a prezentací

  • Komunikace napříč odděleními Škoda Auto, ale i externě

  • Správa nahraných dat

Co od Vás očekáváme

  • Minimálně středoškolské vzdělání elektrotechnického směru, uvítáme i absolventy

  • Základní zkušenost s jakýmkoliv skriptovacím/programovacím jazykem (např. Perl, Python, C)

  • Znalost českého a anglického jazyka na úrovni min. B1 (alespoň pro zvládnutí emailové komunikace).

  • Uvítáme základní znalost vozidlových systémů, elektronických jednotek a automobilových sběrnic (CAN/LIN/Ethernet)

  • Velmi oceníme Vaši pečlivost, logické myšlení, komunikativnost, týmovou spolupráci, logické uvažování, profesionální vystupování a spolehlivost

  • Nadšení pro nové technologie a automobilový průmysl, motivace a chuť se učit

Na co se u nás můžete těšit

  • Jsme mladá firma s příjemnou atmosférou a profesionálním přístupem

  • Máte jedinečnou šanci podílet se na vývoji vozů Škoda a pracovat s nejnovějšími technologiemi

  • Dále nabízíme 25 dní dovolené a flexibilní pracovní dobu, za práci přesčas si můžete vybrat náhradní volno

  • Můžete se těšit na příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, stravenky, Multisport kartu, teambuildingy, občerstvení na pracovišti a pravidelnou revizi mezd

Jak na to

Pošlete nám, prosím, svůj životopis v češtině. Těšíme se!

Můžete se také podívat na naše stránky jobs.in-tech.com, kde najdete i další nabízené pozice a na Atmoskop - http://in-te.ch/pb3g, kde in-tech hodnotí samotní zaměstnanci.

Our Benefits

Team events
From bouldering to burgers: Do whatever you fancy with your team.
Coffee & Snacks
No shift work
Your weekend stays free: no Saturday or shift work.
in-tech Academy
Many internal development and transfer opportunities
Friendly team
With us you will find a warm and open working atmosphere with real team spirit!
Tereza Cerna
Recruiting Manager

Questions about this job?
I am happy to help you!