SW/HW Test Engineer
(m/f/d)

Jsme stabilní česká firma, která je součástí německé nadnárodní společnosti s pobočkami v Evropě a jinde ve světě. V in-techu vyvíjíme a testujeme řešení pro nejmodernější automobily a železniční dopravu. Jsme specialisté na testování software elektroniky, která se vyvíjí a testuje pro budoucnost automobilového průmyslu a ostatních moderních druhů dopravy. Do našeho mezinárodního týmu bychom rádi přijali jak absolventy, tak i zkušené engineery a engineerky, kteří s námi budou sdílet zájem o vývoj moderních technologií. Staňte se součástí týmu in-tech engineerů i Vy.

Prag
Location(s)
asap
Start date
Vehicle testing
Category
Professional
Entry level
Full Time
Part/Full time
up to 20 %
Remote work

Náplň práce

Pro nový projekt testování diagnostiky řídicí jednotky Body Control Module přímo na HILu hledáme testera se zkušenostmi s testováním SW a/nebo HW vývojem HIL platforem či jiných testovacích zařízení. Vaší náplní práce bude především:

  • Specifikace a správa diagnostických testů na základě požadavků zákazníka

  • Automatizace připravených testů

  • Testování a spouštění automatizovaných testů na platformě HIL

  • Analýza výsledků, jejich dokumentace a reportování

  • Průběžná komunikace s týmem

  • Zapojování, úpravy a hardware management HILu a připojených komponent

Co očekáváme?

  • Ukončené vysokoškolské studium fakulty elektrotechnické, informačních technologií nebo dopravy (Bc./Ing.)

  • Schopnost komunikace v češtině a angličtině (němčina je výhodou)

  • Logické a analytické uvažování, spolehlivost a odpovědnost, profesionální vystupování

  • Proaktivní přístup, zájem se učit nové věci a schopnost hledání řešení na vyvstalé problémy

  • Zkušenosti s návrhem, vývojem nebo drátováním elektroniky a jiného IT HW

Výhodou jsou i další zkušenosti, které jsme ale schopni Vás doučit:

  • Zkušenosti v oblasti testování nebo vývoje SW

  • Znalosti z oblasti automobilové elektroniky, diagnostiky (UDS, OBD), sběrnic (CAN, LIN)

  • Zkušenosti s nástroji jako jsou: Vector tools (CANape, CANoe), ODIS, ECU-Test, EXAM, DOORS

  • Zkušenosti s automatizací testů a/nebo programování (především Python)

Nabízíme

  • Společnost s příjemnou atmosférou a profesionálním přístupem

  • Moderní pracovní prostředí a kanceláře v Praze snadno dostupné MHD, vlakem či autem

  • Každoroční revize mezd

  • Flexibilní pracovní doba

  • Čerpání volna z přesčasů

  • Home office dle možností projektu

  • Dovolená 5 týdnů

  • Příspěvek na penzijní spoření

  • Příspěvek na sport (Multisport karta)

  • Příspěvek na stravování

  • Jazykové kurzy

  • Věrnostní benefit

  • Občerstvení na pracovišti

  • Pravidelné team eventy

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám prosím svůj životopis v češtině a/nebo angličtině. Těšíme se!

Můžete se také podívat na naše stránky jobs.in-tech.com, kde najdete i další nabízené pozice a na Atmoskop - http://in-te.ch/pb3g, kde in-tech hodnotí samotní zaměstnanci.

Our Benefits

Team events
From bouldering to burgers: Do whatever you fancy with your team.
Coffee & Snacks
No shift work
Your weekend stays free: no Saturday or shift work.
in-tech Academy
Many internal development and transfer opportunities
Friendly team
With us you will find a warm and open working atmosphere with real team spirit!
Tereza Cerna
Recruiting Manager

Questions about this job?
I am happy to help you!